11/05/2018, 11:12

BioForum 2018

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w imieniu firmy Biotech-Consulting Sp. z o.o. zaprasza naukowców prowadzących badania aplikacyjne oraz młodych doktorów/doktorantów, którzy widzą potencjał do rozwoju swojej kariery naukowej poprzez współpracę z biznesem, do udziału w konferencji BioForum, która odbędzie się  23-24 maja 2018 r. w Łodzi.

W tym roku dla naukowców przygotowano między innymi: panel prezydencki, spotkania B2B oraz warsztaty. Dodatkowo dla doktorantów i studentów przewidziano warsztat doskonalenia CV i umiejętności rekrutacyjnych oraz spotkania z firmami i mini targi pracy.

Formularz rejestracyjny znajduje się stronie internetowej: http://cebioforum.com/registration/.

Uczestnictwo dla naukowców oraz studentów (z wyłączeniem spotkań B2B) w wydarzeniu jest bezpłatne.

W przypadku rejestracji uprzejmie prosimy o równoczesne przekazanie potwierdzenia uczestnictwa do Centrum Innowacji i Transferu Technologii na adres e-mail: annado@up.poznan.pl.

W załączeniu agenda wydarzenia oraz broszura.

AGENDA.pdf

Broszura.pdf