11/06/2018, 08:01

Ankieta kompetencyjna

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety znajdującej się pod niniejszym linkiem https://goo.gl/forms/blXVsFGMEavslUCk2. Ankieta jest elementem badań prowadzonych w ramach zadania pn. Przygotowanie i promocja ukierunkowanych sylwetek kompetencyjnych studenta, doktoranta i pracownika naukowego w projekcie pn. InnCOM_PULS - instrumenty optymalizacji procesów komercjalizacji, kreowania innowacji, doskonalenia dialogu oraz wzrostu efektywności współpracy między nauką i gospodarką realizowanym przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w ramach programu DIALOG Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Celem badania jest zidentyfikowanie luki kompetencyjnej w zakresie wiedzy, umiejętności i postawy w odniesieniu do pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów w obszarach:

• projektowanie badań o potencjale aplikacyjnym,

• komercjalizacja innowacyjnych technologii,

• wdrażanie efektów projektu (kooperacja z firmami).

Przewidywany czas wypełnienia ankiety to 10-15 minut.

Serdecznie dziękujemy,

Zespół CIiTT UPP