24/04/2025, 08:47

"AI w prototypowaniu - narzędzia, szanse, zagrożenia" - szkolenie w ramach "Laboratorium Innowatora - Strefa Kreatywnych Pomysłów"

Chcesz się dowiedzieć jak wykorzystać AI w tworzeniu prototypów?
Dołącz do szkolenia 22.05.2025 r.o godz. 12:00.

Prototypy nowych produktów to kluczowy aspekt ich weryfikacji, który pozwala sprawdzić przyjęte założenia. Tworzenie prototypów może się jednak wiązać z wieloma przeszkodami – takimi jak możliwości technologiczne, czy budżetowe. Pomysłodawca nie zawsze ma odpowiednie środki by wykonać prototyp swojego rozwiązania, jednak wraz z rozwojem sztucznej inteligencji pojawiają się szanse na tworzenie prototypu w inny sposób. Jeśli chcesz wiedzieć jak AI może ci pomóc – dołącz do szkolenia „AI w prototypowaniu – narzędzia, szanse i zagrożenia”!

Podczas szkolenia omówimy:

  • narzędzia AI – jakie programy lub aplikacje mogą Ci pomóc w tworzeniu prototypu,
  • zagrożenia – na co trzeba uważać korzystając ze sztucznej inteligencji,
  • walidacja – jak sprawdzić poprawność stworzonego projektu/prototypu. 

LINK DO SZKOLENIA 

Szkolenie „AI w prototypowaniu – narzędzia, szanse i zagrożenia” poprowadzi Krzysztof Peliński – inżynier B+R odpowiedzialny za rozwój nowych produktów. Posiada szerokie doświadczenie w tworzeniu projektów koncepcyjnych, prototypów oraz portfolio produktów. Jest współautorem zgłoszeń patentowych, uczestniczył także w projekcie Strefa Pomysłodawcy, gdzie brał czynny udział w procesie projektowania nowatorskich prototypów w postaci MVP.

Posłuchaj eksperta z branży i dowiedz się jak tworzyć prototypy, które pomogą Ci zweryfikować Twój pomysł!
Szkolenie jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

KONTAKT

Centrum Innowacji i Transferu Technologii
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Kolegium Rungego
ul. Wojska Polskiego 52
60-627 Poznań
Zobacz jak można do nas dojechać
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt „Inkubator Innowacyjności 4.0” jest współfinansowany ze środków finansowych na naukę w ramach projektu pozakonkursowego „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top