Logo Logo
 •  

   

   

   

   

   

   

   

  Technologie na rynek!

   

   

   

  Zapraszamy do zakupu naszych technologii

 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Aktualności
Pakiet złączy wymagających użycia prostych narzędzi do montażu
09.08.2018

Zapraszamy do składania ofert na nabycie licencji/nabycie praw do Pakietu złączy zwłaszcza do mebli wymagających użycia prostych narzędzi do montażu.

Oferta pracy
25.07.2018

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu w związku z realizacją przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii projektu pt. Inkubator Innowacyjności + w ramach projektu pozakonkursowego Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” zatrudni osobę na stanowisko:

 

Referenta ds. rozliczania projektu - oferta nieaktualna

w ramach naboru wewnętrznego

AACRAO Technology & Transfer Conference
19.07.2018

W dniach 7-10.07.2018 r. Dyrektor CIiTT UPP, Kierownik projektu InnCOM_PULS Jacek Wawrzynowicz wziął udział w międzynarodowej konferencji pn. AACRAO Technology & Transfer Conference, która odbyła się w Minneapolis w Stanach Zjednoczonych. 

20th International Conference Materials, Methods & Technologies
02.07.2018

W dniach 26-30.06.2018 r. zespół projektu InnCOM_PULS - instrumenty optymalizacji procesów komercjalizacji, kreowania innowacji, doskonalenia dialogu oraz wzrostu efektywności współpracy między nauką i gospodarką realizowanego w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. DIALOG wziął udział w XX międzynarodowej konferencji MATERIALS, METHODS & TECHNOLOGIES, która odbyła się w miejscowości Elenite w Bułgarii.

Oferta komercjalizacji technologii pn. „Nowe szczepy bakterii fermentacji mlekowej do zwalczania Escherichia coli i Clostridium perfringens u zwierząt, zwłaszcza u przeżuwaczy, ich kompozycje i zastosowania
14.06.2018

Zapraszamy do składania ofert na nabycie licencji/nabycie praw do technologii pn. „Nowe szczepy bakterii fermentacji mlekowej do zwalczania Escherichia coli i Clostridium perfringens u zwierząt, z zwłaszcza u przeżuwaczy, ich kompozycje i zastosowania” opracowanej w projekcie pt. „Opracowanie preparatów eubiotycznych dla zwierząt gospodarskich” nr PBS 1/A8/10/2012 w ramach Programu Badań Stosowanych.