Logo Logo
 •  

   

   

   

   

   

   

   

  Technologie na rynek!

   

   

   

  Zapraszamy do zakupu naszych technologii

 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Aktualności
Nabór propozycji projektów o strategicznym znaczeniu dla Wielkopolski
13.06.2019

W związku z trwającymi pracami nad Strategią rozwoju województwa wielkopolskiego do 2030 roku (Strategią Wielkopolska 2030) oraz Regionalnym Programem Operacyjnym dla województwa wielkopolskiego na lata 2021-2027 (WRPO 2021+) Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zaprasza do składania propozycji projektów o strategicznym znaczeniu dla Wielkopolski.

Szkolenie pt. "Ochrona własności intelektualnej w wymiarze krajowym, europejskim i międzynarodowym"
12.06.2019

W dniu 11 czerwca 2019 r. w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii odbyło się szkolenie dla pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów  pt.: "Ochrona własności intelektualnej w wymiarze krajowym, europejskim i międzynarodowym", które poprowadził rzecznik patentowy Pan Bartłomiej Fijałkowski z  kancelarii FIJAŁKOWSCY Spółka Partnerska Adwokatów i Rzeczników Patentowych.

XVII edycja konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej
12.06.2019

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił XVII edycję konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej.

Oferta komercjalizacji technologii pn. "Wieloskładnikowy dodatek paszowy dla zwierząt, zwłaszcza dla prosiąt i jego zastosowania" - oferta nieaktualna
04.06.2019

Zapraszamy do składania ofert nabycia licencji na technologię/nabycia praw do technologii pn. "Wieloskładnikowy dodatek paszowy dla zwierząt, zwłaszcza dla prosiąt i jego zastosowania" opracowanej w projekcie pt. „Opracowanie preparatów eubiotycznych dla zwierząt gospodarskich” nr PBS 1/A8/10/2012 w ramach Programu Badań Stosowanych.

Oferta komercjalizacji technologii pn. "Eubiotyk dla młodych zwierząt przeżuwających, zwłaszcza dla cieląt i jego zastosowania" - oferta nieaktualna
04.06.2019

Zapraszamy do składania ofert nabycia licencji na technologię/nabycia praw do technologii pn. "Eubiotyk dla młodych zwierząt przeżuwających, zwłaszcza dla cieląt i jego zastosowania" opracowanej w projekcie pt. „Opracowanie preparatów eubiotycznych dla zwierząt gospodarskich” nr PBS 1/A8/10/2012 w ramach Programu Badań Stosowanych.