Logo Logo
 •  

   

   

   

   

   

   

   

  Technologie na rynek!

   

   

   

  Zapraszamy do zakupu naszych technologii

 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Aktualności
Oferta komercjalizacji technologii pn. "Słodka przekąska warzywna z dyni jadalnej wzbogaconej w jony wapnia"
29.04.2020

Zapraszamy do składania ofert nabycia licencji na technologię/nabycia praw do technologii pn. "Słodka przekąska warzywna z dyni jadalnej wzbogaconej w jony wapnia".

Oferta komercjalizacji technologii pn. "Chleb mieszany z leżakowanymi liśćmi morwy białej, w szczególności dla diabetyków"
29.04.2020

Zapraszamy do składania ofert nabycia licencji na technologię/nabycia praw do technologii pn. "Chleb mieszany z leżakowanymi liśćmi morwy białej, w szczególności dla diabetyków".

Finansowanie ochrony własności intelektualnej
24.04.2020

Centrum Innowacji i Transferu Technologii zachęca pracowników Uniwersytetu do zgłaszania do Centrum wynalazków, wzorów użytkowych i wzorów przemysłowych podlegających ochronie w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Ochrona prawna będzie finansowana w ramach realizowanego przez Uniwersytet projektu „Wielkopolska Regionalna Inicjatywna Doskonałości w obszarze nauk o życiu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu”, przedsięwzięcia realizowanego w ramach Programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” na lata 2019-2022.

Sieć Otwartych Innowacji w Programie Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020
24.04.2020

Sieć Otwartych Innowacji to projekt unijny dotyczący budowania kultury otwartych innowacji. Wpiera on transakcje transferu technologii do małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i umożliwia zakup innowacyjnych rozwiązań, których dostawcami mogą być podmioty z całego świata.  W ramach projektu istnieje możliwość refinansowania do 85% zakupu własności niematerialnej i prawnej o charakterze innowacyjnym (patentów, licencji, know-how oraz wzorów użytkowych).

Nominacja w konkursie „Eureka! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki”
26.03.2020

Dziennik Gazeta Prawna opublikował listę nominowanych wynalazków w VII edycji konkursu pod nazwą Eureka! DGP – odkrywamy polskie wynalazki. Wśród wyróżnionych technologii znalazł się projekt zrealizowany przez prof. UPP dr. hab. Radosława Mirskiego z Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pn. Symetryczne i asymetryczne lekkie ustroje z cząstek roślin jednorocznych oraz sposób wytwarzania lekkich i asymetrycznych ustrojów z cząstek roślin jednorocznych (zgłoszenie patentowe nr P.426751).