Logo Logo
 •  

   

   

   

   

   

   

   

  Technologie na rynek!

   

   

   

  Zapraszamy do zakupu naszych technologii

 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Aktualności
Wyniki konkursu wewnętrznego w projekcie ININ 2.0
13.05.2019

W wyniku przeprowadzonego postępowania konkursowego na prowadzenie prac przedwdrożeniowych obradująca w dniu 06.05.2019 r. Rada Inwestycyjna, składająca się z przedstawicieli świata nauki i biznesu, przyznała dofinansowanie 12 projektom z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (Tabela 1). Łącznie do konkursu, ogłoszonego  wspólnie na Uniwersytecie oraz w Instytucie Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich (poprzez spółkę celową Plantinova Sp. z o.o.), zgłoszono 23 technologie. Prace prowadzone będą w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 2.0” współfinansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego z programu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach”.

STREFA WSPÓŁPRACY: ‘SKILLS MEET IDEAS’ | STARTUP POZNAŃ 2019
26.04.2019

8 maja o godz. 16:00 podczas Startup Poznań 2019 odbędzie się warsztat „SKILLS MEET IDEAS” organizowany przez Poznański Park Naukowo-Technologiczny na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Celem spotkania jest zainicjowanie nawiązania relacji potrzebnych do stworzenia kompetentnego zespołu startupowego.

Konferencja PACTT w Gdańsku
04.04.2019

W dniach 1-3 kwietnia 2019 r. w Gdańsku przedstawiciele zespołu Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wzięli udział w VII Konferencji Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii. Organizatorem wydarzenia było Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej.

Konkurs na prowadzenie prac przedwdrożeniowych w ramach projektu ININ 2.0
29.03.2019

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w ramach realizowanego projektu „Inkubator Innowacyjności 2.0” współfinansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego z programu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” ogłasza w dniu 29 marca 2019 r. konkurs:

Złoty Medal 2019 Targów Meble Polska dla firmy IDŹCZAK-MEBLE
15.03.2019

W dniach 12-15 marca 2019 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się Targi MEBLE POLSKA. Podczas tego największego wydarzenia dla branży meblarskiej w Polsce miał miejsce konkurs o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, do którego rocznie startuje niemal 500 produktów.