Logo Logo
 •  

   

   

   

   

   

   

   

  Technologie na rynek!

   

   

   

  Zapraszamy do zakupu naszych technologii

 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Aktualności
Oferta komercjalizacji technologii pn. "Technologia produkcji otrzymywania preparatu białkowego w drodze fizycznych procesów przetwórczych soku ziemniaczanego"
10.01.2019

Zapraszamy do składania ofert nabycia licencji na technologię/nabycia praw do technologii pn. "Technologia produkcji otrzymywania preparatu białkowego w drodze fizycznych procesów przetwórczych soku ziemniaczanego". 

Zapraszamy na wydarzenie „7 grzechów głównych podczas prowadzenia badań aplikacyjnych/wdrożeniowych” organizowane przez Bio-Tech Consulting Sp. z o.o.
19.12.2018

Firma Bio-Tech Consulting Sp. z o.o. zaprasza na cykl spotkań dla naukowców, którego tematem przewodnim będzie: „7 grzechów głównych podczas prowadzenia badań aplikacyjnych/wdrożeniowych”. W czasie spotkań poruszona zostanie kwestia przygotowania do komercjalizacji, od momentu zaistnienia w głowie pomysłu na badania naukowe do momentu wyjścia z ofertą do przedsiębiorców. Wydarzenie ma być również okazją do dyskusji na temat rozwoju biotechnologii w Polsce.

TECH Show – innowacje dla biznesu (29.01.2019)
19.12.2018

Dnia 29 stycznia 2019 r. (wtorek) serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych innowacjami do Poznańskiego Parku Naukowo – Technologicznego, gdzie odbędzie się konferencja  TECH Show – innowacje dla biznesu.

5th Kaohsiung International Invention and Design Expo (kide) 2018
13.12.2018

W dniach 7-9.12.2018 r. Pan Jacek Wawrzynowicz - Kierownik projektu InnCOM_PULS - instrumenty optymalizacji procesów komercjalizacji, kreowania innowacji, doskonalenia dialogu oraz wzrostu efektywności współpracy między nauką i gospodarką realizowanego w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. DIALOG wziął udział w międzynarodowych targach "5th Kaohsiung International Invention and Design Expo (kide) 2018", które odbyły się w Kaohsiung na Tajwanie.

Posiedzenie Rady Programowej CIiTT UPP
05.12.2018

W dniu 3 grudnia 2018 r. w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyło się posiedzenie Rady Programowej, która pozytywnie oceniła działalność Centrum w 2018 roku oraz wydała rekomendacje dla CIiTT na 2019 rok.