Logo Logo
 •  

   

   

   

   

   

   

   

  Technologie na rynek!

   

   

   

  Zapraszamy do zakupu naszych technologii

 •  

   

   

   

   

   

  Vademecum transferu technologii

   

   

  Zapraszamy do zapoznania się z publikacją

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Aktualności
Zaproszenie na kolejne szkolenia w ramach projektu RID w dniu 10.12.2021 r.
03.12.2021

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasza w dniu 10.12.2021 r. pracowników, w szczególności pełniących funkcje promotorów w procesie dyplomowania studentów, doktorantów i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na szkolenia wewnętrzne on-line pt.:

 

Szkolenie nr 1: Współpraca uczelni z przedsiębiorcami przy pracach dyplomowych „zamawianych” i studiach dualnych – zagadnienia ogólne, cz. II (czas trwania: 1h)

Szkolenie nr 2: Współpraca uczelni z przedsiębiorcami przy pracach dyplomowych „zamawianych” i studiach dualnych – konsultacje modeli podziału praw do wyników prac badawczych, cz. II (czas trwania: 1h)

PARP w Poznaniu zaprasza na konferencję „Wsparcie państwa dla firm w kryzysie. Polityka Nowej Szansy i Dyrektywa restrukturyzacyjna”
26.11.2021

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w Poznaniu serdecznie zaprasza na konferencję „Wsparcie państwa dla firm w kryzysie. Polityka Nowej Szansy i Dyrektywa restrukturyzacyjna”, która odbędzie się 8 grudnia br. o godzinie 10:00 w Collegium Iuridicum Novum Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

 

Konferencja odbywa się w formie hybrydowej, rejestracja do udziału w formie stacjonarnej oraz on-line odbywa się na stronie internetowej wydarzenia: www.parp.gov.pl/konferencjarestrukturyzacja

 

Strefa Pomysłodawcy na Poznańskim Festiwalu Nauki i Sztuki
26.11.2021

W dniach od 8-19 listopada 2021 roku na poznańskich uczelniach odbyło się coroczne wydarzenie akademickie popularyzujące naukę i sztukę wśród mieszkańców Poznania i okolic – Festiwal Nauki i Sztuki. Festiwal to miejsce spotkań naukowców z pasjonatami i praktykami w każdym wieku, zgodnie z ideą Konfucjusza: „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.”

 

Tegoroczna edycja wydarzenia miała charakter hybrydowy i została zorganizowana przy udziale 8 jednostek naukowych województwa wielkopolskiego.

Decyzja Urzędu Patentowego RP o przyznaniu patentu na wynalazek pn. „System wietrzenia budowli z dachami izolowanymi termicznie pianą, zwłaszcza w szklarniach i tunelach foliowych oraz innych budowlach”
19.11.2021

Centrum Innowacji i Transferu Technologii informuje, że w dniu 10 listopada 2021 roku Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu otrzymał decyzję Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej o przyznaniu patentu na wynalazek pn. „System wietrzenia budowli z dachami izolowanymi termicznie pianą, zwłaszcza w szklarniach i tunelach foliowych oraz innych budowlach”, który został opracowany przez Pana prof. UPP dr hab. Włodzimierza Krzesińskiego i Pana dr inż. Tomasza Spiżewskiego z Wydziału Rolnictwa, Ogrodnictwa i Bioinżynierii oraz Pana mgr Roberta Fabiańskiego.

Decyzja Urzędu Patentowego RP o przyznaniu patentu na wynalazek pn. „Złącze przesuwno-zaczepowe zwłaszcza do mebli”
10.11.2021

Centrum Innowacji i Transferu Technologii informuje, że w dniu 2 listopada 2021 roku Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu otrzymał decyzję Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej o przyznaniu patentu na wynalazek pn. „Złącze przesuwno-zaczepowe zwłaszcza do mebli”. Autorami wynalazku są Pan prof. dr hab. inż. Jerzy Smardzewski oraz Pan Łukasz Krzyżaniak, doktorant z Wydziału Leśnego i Technologii Drewna.

Webinar: Jak poprawnie wypełnić wniosek aplikacyjny do projektu Strefa Pomysłodawcy?
08.11.2021

W dniu 10 listopada 2021r. o godzinie 12:00 serdecznie zapraszamy na webinar: Jak poprawnie wypełnić wniosek aplikacyjny do projektu Strefa Pomysłodawcy? Podczas szkolenia otrzymają Państwo odpowiedzi na wszystkie pytanie związane z poprawnym wypełnieniem formularza aplikacyjnego.

 

Link do szkolenia znajdziecie Państwa tutaj:

Webinar: Jak poprawnie wypełnić wniosek?

 

Wniosek aplikacyjny do projektu Strefa Pomysłodawcy znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie programu: https://strefapomyslodawcy.pl/wniosek/