Logo Logo
 •  

   

   

   

   

   

   

   

  Technologie na rynek!

   

   

   

  Zapraszamy do zakupu naszych technologii

 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Aktualności
Konferencja pt. „Gospodarstwa demonstracyjne efektywnym instrumentem transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie” (6-7 października 2019 r.)
08.10.2019

W dniach 6-7 października 2019 roku przedstawiciele Centrum Innowacji i Transferu Technologii wzięli udział w konferencji połączonej z wizytą w gospodarstwie demonstracyjnym pt. „Gospodarstwa demonstracyjne efektywnym instrumentem transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie”, która odbyła się Skrzelewie. Jej celem było upowszechnienie informacji na temat działania PROW "Transfer wiedzy i działalność informacyjna, Poddziałanie 1.2 wsparcie dla projektów demonstracyjnych i działań informacyjnych", a także zaprezentowanie idei powstawania gospodarstw demonstracyjnych oraz wzmocnienie tworzenia  sieci kontaktów pomiędzy podmiotami zaangażowanymi w proces transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie.

TECH Show – innowacje dla biznesu
03.10.2019

Zachęcamy do zapozania się z filmem podsumowującym konferencję "TECH Show – innowacje dla biznesu", która miała miejsce 29 stycznia 2019 r. w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym. Celem spotkania było zaprezentowanie kilkudziesięciu nowych technologii powstałych w programie pn. „Inkubator Innowacyjności+”, realizowanym w ramach projektu pozakonkursowego ustanowionego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

Oferta komercjalizacji technologii pn. "Aeroponiczna uprawa pomidora szklarniowego"
02.10.2019

Zapraszamy do składania ofert nabycia licencji na technologię/nabycia praw do technologii pn. "Aeroponiczna uprawa pomidora szklarniowego".

Szkolenie pt. "Procedury procesu komercjalizacji dla twórców"
01.10.2019

W dniu 1 października 2019 r. w siedzibie Centrum Innowacji i Transferu Technologii odbyło się szkolenie dla pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów  pt.: "Procedury procesu komercjalizacji dla twórców", które prowadzili: Dyrektor CIiTT Pan Jacek Wawrzynowicz, Radca prawny CIiTT dr Izabela Pietrzak Abucewicz oraz Starszy specjalista ds. komercjalizacji Pan Piotr Sajna.

Prezentacja oferty technologicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu podczas międzynarodowej konferencji w Poznaniu w dniach 25-26 września 2019 r.
27.09.2019

W dniach 25-26 września 2019 r. w Biocentrum UPP miała miejsce Konferencja pt. The technology transfer in agriculture – from university research to innovation, podczas której, w ramach projektu nr 005/RID/2018/19 pn. Wielkopolska Regionalna Inicjatywa Doskonałości w obszarze nauk o życiu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu przygotowało stoisko wystawiennicze, na którym zaprezentowana została oferta technologiczna Uniwersytetu.