Logo Logo
 •  

   

   

   

   

   

   

   

  Technologie na rynek!

   

   

   

  Zapraszamy do zakupu naszych technologii

 •  

   

   

   

  Baza technologii

  S2B

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z naszej wyszukiwarki technologii.

 •  

   

   

   

  Sieć kompetencji

  na Uczelni

   

   

  Zapraszamy do skorzystania 

  z wyszukiwarki sieci kompetencji

  na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

 •  

   

   

  Witamy

  na stronie internetowej

   

  Centrum Innowacji i Transferu Technologii

  Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

   

 •  

   

   

   

  InnCOM_PULS

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  nowej strony Projektu

   

 •  

   

   

   

  Porozumienie Akademickich
  Centrów Transferu Technologii

   

   

  Zapraszamy do odwiedzenia
  strony internetowej PACTT

   

Aktualności
Konferencja PACTT w Gdańsku
04.04.2019

W dniach 1-3 kwietnia 2019 r. w Gdańsku przedstawiciele zespołu Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu wzięli udział w VII Konferencji Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii. Organizatorem wydarzenia było Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Politechniki Gdańskiej.

Konkurs na prowadzenie prac przedwdrożeniowych w ramach projektu ININ 2.0
29.03.2019

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w ramach realizowanego projektu „Inkubator Innowacyjności 2.0” współfinansowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego z programu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” ogłasza w dniu 29 marca 2019 r. konkurs:

Złoty Medal 2019 Targów Meble Polska dla firmy IDŹCZAK-MEBLE
15.03.2019

W dniach 12-15 marca 2019 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się Targi MEBLE POLSKA. Podczas tego największego wydarzenia dla branży meblarskiej w Polsce miał miejsce konkurs o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, do którego rocznie startuje niemal 500 produktów.

Pomoc w przygotowywaniu projektów o potencjale komercjalizacyjnym w ramach RID
26.02.2019

W ramach projektu RID Centrum oraz Dział Funduszy Strukturalnych będą świadczyły pomoc w przygotowaniu projektów ukierunkowanych na komercjalizację i wdrażanie innowacyjnych technologii. Zainteresowane osoby i zespoły badawcze prosimy o zgłaszanie się do Centrum i przedstawianie koncepcji przyszłych projektów w celu weryfikacji czy spełniają kryteria świadczenia ww. pomocy.

Koszty ochrony własności intelektualnej w ramach projektu RID
15.02.2019

W ramach zadania Centrum Innowacji i Transferu Technologii dotyczącego działań na rzecz zwiększania zakresu ochrony własności intelektualnej będą finansowane koszty ochrony własności  intelektualnej w dyscyplinach naukowych uwzględnionych w projekcie RID wg dotychczasowych kryteriów czyli kolejności składania wniosków i oceny zdolności uzyskania ochrony.

Komunikat - Rzecznik patentowy
14.02.2019

W związku z licznymi zapytaniami pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Centrum Innowacji i Transferu Technologii uprzejmie informuje, że od dnia 13 lutego 2019 r. Centrum nie przyjmuje podań o zgłoszenie wynalazków (lub innych dóbr własności przemysłowej) do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej lub innych urzędów udzielających praw wyłącznych z powodu nie przeprowadzonej procedury wyboru podmiotu, który będzie realizował obsługę Uniwersytetu w zakresie pomocy prawnej i technicznej w sprawach własności przemysłowej. Centrum po wyborze ww. podmiotu poinformuje pracowników Uniwersytetu odrębnym komunikatem o zawarciu umowy na usługi świadczone przez rzecznika patentowego (krajowego i europejskiego).